YILLIK EĞİTİM PROGRAMI DESTEĞİ VE DANIŞMANLIĞI

 

Her çocugun egitim planlaması ve uygulaması düzenli yapılan gelisim test ve degerlendirmeleri sonucunda tekrar yorumlanmalı ve dinamik bir yapıda olmalıdır. Bir baska deyisle, her çocuk için belli bir bütünsellik içerisinde özel planlanmıs egitim modülleri uygulanmalıdır. 

 

Bunun uygulanabilmesi için ise çok iyi planlanmıs, çocukların özel yetenek ve ihtiyaçlarına göre mikro ölçekte degiskenlik gösterebilen yıllık egitim programlarının hazırlanması gerekmektedir. 20 yıllık akademik tecrübesi ve egitim programı planlama konusunda uzmanlıgıyla Sevinç Yılmaz yönetimindeki kurumumuz ve ihtiyaçlar dogrultuunda faydalanabilinecek uluslararası uzman kadromuz siz egitimcilere çözüm ortagı olmayı teklif etmektedir. 

 

İster yeni kurulmakta olan, ister yıllardır faaliyet gösteren her türlü egitim kurumunun akademik, sosyal ve toplumsal gereksinimleri ile birlikte sektörel rekabetin getirdigi ihtiyaçlarını analiz ediyor ve kurumsal hedefleri dogrultusunda en dogru ve uygulanabilir egitim programları tasarlıyoruz.

 

Kurumun talebi üzerine gizlilik anlasması uygulaması ve benzeri  profesyonel diger çözümler ile kurumunuza çözüm ortagı oluyoruz.

KURUMSAL ULUSLARARASI EGITIM VE TOPLANTI DANISMANLIGI

 

Akademik ve profesyonel hayatta rekabetçi ve güncel kalabilmek artık yerel ve ulusal düzeyin çok ötesinde uluslararası boyutlarda isbirliklerini ve çalısmaları gerektirmektedir. Bu noktada uluslararası egitim ve toplantı danısmanlıgını kurumsal ve bireysel olmak üzere iki alt baslıga bölmemiz ve iki danısmanlık hizmetini ayrı tanımlamamız gerekmektedir.

 

Öncelikle bahsi geçen danısmanlık hizmetinden faydalanacak olan bir kurum ise, bu noktada uluslararası seviyede tanınırlıgı olan ve uzmanlıklarına göre secilen özel danısmanlar ile iletisim kurulmaktadır. Kurumun ihtiyaç ve hedefleri analiz edildikten sonra kurum ile ortak ya da kurum adına düzenlenecek olan toplantılar ile ulusal düzeyde, sektörde yer alan aktörlerin katılım saglayacagı akademik toplantılar düzenlenecektir. Bu toplantılara katılım saglayacak uzmanlar dünyanın tüm bölgelerinden özel olarak ihtiyaçlarınıza göre isbirligimize dahil edilebilmektedir.

 

Akademik konsültasyon mekanizmasının uluslararası ortaklıklar ile sürdürülebilir kılınması ise bu toplantıların basit birer PR çalısması olarak kalmamasını saglayacak ve kurumunuzun tanıtım gelisim sürecini daimi kılacaktır.

 

Kurumunuzun sektördeki yeri, beklentileri, sorunları ve hedefleri önündeki engelleri analiz edilerek özel olarak tasarlanılacak olan bu çözüm odaklı isbirligi, kısır rekabet alanından uzaklasmanızı ve uluslararası bir marka degeri ile birlikte hızlı finansal çıktıların da elde edilebilmesini saglayacaktır.

 

KURUM IÇI EGITIM VE GELISIM DANISMANLIGI

Bilgi için bize ulasın.

 

AILE EGITIMI DANISMANLIGI

Bilgi için bize ulasın.

 

INSAN KAYNAKLARI VE PERSONEL EGITIMI

Bilgi için bize ulasın.

 
  • LinkedIn Basic Black

                            ADRESLERİMİZ VE İLETİŞİM

BURSA MERKEZ: KONAK MAH. LEFKOŞE CAD. 120.SK.

                             OFİS+  KAT:1, NO:3/10   NİLÜFER/ BURSA

                                         +90 532 1116 636 (neo)

                                          info@neogroupdanismanlik.com

SEVİNÇ YILMAZ AİLE DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

              19 Mayıs Mh. Dostluk Cd. 27/1

                       NİLÜFER / BURSA

                     +90 532 1116 636 (neo)

                      info@neogroupdanismanlik.com

ESKİŞEHİR ŞUBE: HOŞNUDİYE MAH. İSMET İNÖNÜ(2) CD. 

                               BAŞAK PAKUN RESIDENCE  14/36

                                    TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR

                 ESKİŞEHİR TELEFON:+90 532 1116 636 (neo)
                                                      +90 535 1044 127         

                                       info@neogroupdanismanlik.com