top of page
Anchor 11

YILLIK EĞİTİM PROGRAMI DESTEĞİ VE DANIŞMANLIĞI

 

Her çocugun egitim planlaması ve uygulaması düzenli yapılan gelisim test ve degerlendirmeleri sonucunda tekrar yorumlanmalı ve dinamik bir yapıda olmalıdır. Bir baska deyisle, her çocuk için belli bir bütünsellik içerisinde özel planlanmıs egitim modülleri uygulanmalıdır. 

 

Bunun uygulanabilmesi için ise çok iyi planlanmıs, çocukların özel yetenek ve ihtiyaçlarına göre mikro ölçekte degiskenlik gösterebilen yıllık egitim programlarının hazırlanması gerekmektedir. 20 yıllık akademik tecrübesi ve egitim programı planlama konusunda uzmanlıgıyla Sevinç Yılmaz yönetimindeki kurumumuz ve ihtiyaçlar dogrultuunda faydalanabilinecek uluslararası uzman kadromuz siz egitimcilere çözüm ortagı olmayı teklif etmektedir. 

 

İster yeni kurulmakta olan, ister yıllardır faaliyet gösteren her türlü egitim kurumunun akademik, sosyal ve toplumsal gereksinimleri ile birlikte sektörel rekabetin getirdigi ihtiyaçlarını analiz ediyor ve kurumsal hedefleri dogrultusunda en dogru ve uygulanabilir egitim programları tasarlıyoruz.

 

Kurumun talebi üzerine gizlilik anlasması uygulaması ve benzeri  profesyonel diger çözümler ile kurumunuza çözüm ortagı oluyoruz.

KURUMSAL ULUSLARARASI EĞİTİM VE TOPLANTI DANIŞMANLIĞI

 

Akademik ve profesyonel hayatta rekabetçi ve güncel kalabilmek artık yerel ve ulusal düzeyin çok ötesinde uluslararası boyutlarda işbirliklerini ve çalışmaları gerektirmektedir. Bu noktada uluslararası eğitim ve toplantı danışmanlığını kurumsal ve bireysel olmak üzere iki alt başlığa bölmemiz ve iki danışmanlık hizmetini ayrı tanımlamamız gerekmektedir.

 

Öncelikle bahsi geçen danışmanlık hizmetinden faydalanacak olan bir kurum ise, bu noktada uluslararası seviyede tanınırlığı olan ve uzmanlıklarına göre secilen özel danışmanlar ile iletişim kurulmaktadır. Kurumun ihtiyaç ve hedefleri analiz edildikten sonra kurum ile ortak ya da kurum adına düzenlenecek olan toplantılar ile ulusal düzeyde, sektörde yer alan aktörlerin katılım sağlayacağı akademik toplantılar düzenlenecektir. Bu toplantılara katılım sağlayacak uzmanlar dünyanın tüm bölgelerinden özel olarak ihtiyaçlarınıza göre işbirliğimize dahil edilebilmektedir.

 

Akademik konsültasyon mekanizmasının uluslararası ortaklıklar ile sürdürülebilir kılınması ise bu toplantıların basit birer PR çalışması olarak kalmamasını sağlayacak ve kurumunuzun tanıtım gelişim sürecini daimi kılacaktır.

 

Kurumunuzun sektördeki yeri, beklentileri, sorunları ve hedefleri önündeki engelleri analiz edilerek özel olarak tasarlanılacak olan bu çözüm odaklı işbirliği, kısır rekabet alanından uzaklaşmanızı ve uluslararası bir marka değeri ile birlikte hızlı finansal çıktıların da elde edilebilmesini sağlayacaktır.

Anchor 12

KURUM İÇİ EĞİTİM VE GELİŞİM DANIŞMANLIĞI

Bilgi için bize ulasın.

Anchor 13

AİLE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Bilgi için bize ulasın.

Anchor 14

İNSAN KAYNAKLARI VE PERSONEL EĞİTİMİ

Bilgi için bize ulasın.

Anchor 15
  • LinkedIn Basic Black

BURSA MERKEZ

ÖZEL SEVİNÇ YILMAZ AİLE DANIŞMA MERKEZİ

19 MAYIS MAH. DOSTLUK CAD. 27/1

NİLÜFER / BURSA

ESKİŞEHİR ŞUBE

ÖZEL SEVİNÇ YILMAZ AİLE DANIŞMA MERKEZİ

ERTUĞRULGAZİ MH. DAMLALAR SK. ZENO İŞ MERKEZİ NO:28/8 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

+90 532 1116 636 (neo)

info@neogroupdanismanlik.com

 

bottom of page