top of page

Mesleki Gelişim & Eğitim Programları

 

 If one does not know to which port one is sailing,  no wind is favorable.

-Lucius Annaeus Seneca


 

Mesleki Gelişim & Eğitim Programları

Farkımız
Sürekli değişen ve gelişen profesyonel dünyanın gereklerini karşılamak, mesleki rekabette bir adım önde olmak, tercih edilme sebeplerinizi arttırmak ve mevcut çalışma ortamınızın vazgeçilmez unsuru olmak ancak günceli takip eden, kendini alanında geliştiren, doğru yönde motive olmuş bir profesyonel olmaktan geçmektedir.

 

Bütün bunların yanında NEO Group Consultancy olarak sizlere disiplinler arası çalışmalar sunarak mesleki yeterliliğiniz ve gelenekselin dışında özellikler kazandırıyoruz. Organizasyon yapılanmalarının giderek çeşitlenmesi, bilgiye ve hizmete ulaşımın kolaylaşması ve ihtiyaçların da paralel olarak değiştiği iş dünyasında bu farklı taleplere tek elden cevap verebilecek çalışan ya da yöneticiler haline gelmek sizleri etkileyici bir CV sahibi olmakla beraber "etkili" çalışma arkadaşlarına dönüştürecektir.

 

Günümüzde uygulanan eğitim programları her ne kadar bir takım kurum ve kuruluşlar tarafından muntazam bir şekilde sunulsa da kurumsal ölçekte uygulanan sistemler bireysel ölçeğe indirgenmeden ve özellikle öğrenci ya da yeni mezun çalışma arkadaşı adaylarının ihtiyaç ve taleplerinden bağımsız paket programlar olarak sunulmaktadır.

 

NEO Group Consultancy olarak eğitimlerimizi özellikle öğrenci ya da yeni mezun profesyonellere özel tasarlıyoruz. 

 

 

Yöntemimiz

Analiz 

analiz

Uygulama

Sizlere özel tasarladığımız eğitim ve gelişim modülleri öncelikli olarak ihtiyaçların, sorunların hedeflerin ve engellerin analizi ile başlamaktadır. Bu analiz süreci sonunda gerçek ihtiyaçlar belirlenmekte ve eğitim/gelişim modülleri projelendirilmektendir.
 
Analiz sürecinde özellikle öğrenci toplulukları ve akademik personel ile kurulan iletişim ve koordinasyon mekanizması sayesinde sizlerin talepleri, alınan dersler, ders içerikleri, mezunların yaşadığı zorluklar incelenerek doğru programın oluşturulması sağlanır. 
 
 
 
 
 

 

 

Analiz süreci doğrultusunda oluşturulan eğitim ve gelişim modülleri işbirliği kurulan öğrenci toplulukları ve akademik personel ile koordinasyon içerisinde projenin tasarlandığı kurum yerleşkesinde ya da en yakın toplantı merkezinde gerçekleştirilmektedir. 
 
Gerçek ihtiyaçların tespiti ile birlikte projelendirilen modüller farklı kaynaklardan fonlanabilmektedir. Eğitimler tasarlanan projelerin fon kaynalarına ve proje niteliklerine göre katılımcılara ücretli veya ücretsiz olarak sunulabilmektedir. Bir başka deyişle sizlere özel tasarlanan eğitim programları aynı zamanda ücretsiz olabilmektedir. 
 
Projenin ücretli katılım esasına göre yapılması durumunda proje ortağımız olan öğrenci topluluğuna özel fırsatlar sunulabilmektedir. Bu fırsatlara örnek olarak belirli bir katılımın sağlanması durumunda projede yer alan öğrenci topluluğu üyelerinin eğitimlere ücretsiz katılması ya da öğrenci topluluğunun kendi projelerine olası sponsorluklar verilebilir.  
 
 
 

 

 

Özel tasarlanan eğitim ve gelişim modülleri gerçekleştirildikten sonra projenin başarısı ve olası devam projelerinin tespiti için projenin tüm paydaşları ile geri bildirim çalışmaları yapılmaktadır.
 
Olası devam projeleri ile kazanılacak sürdürülebilirlik unsuru tek oturumluk eğitimlerden farklı olarak gelişen ve değişen ihtiyaçları karşılamaktadır. Verilen eğitim sonucunda keşfedilen yeni ihtiyaçlar bu sürdürülebilirliğin en önemli unsuru olmaktadır.

 

 

Değerlendirme

uygulama
degerlendirme
  • LinkedIn Basic Black

ADRESLERİMİZ VE İLETİŞİM

BURSA MERKEZ

ÖZEL SEVİNÇ YILMAZ AİLE DANIŞMA MERKEZİ

19 MAYIS MAH. DOSTLUK CAD. 27/1

NİLÜFER / BURSA

ESKİŞEHİR ŞUBE

ÖZEL SEVİNÇ YILMAZ AİLE DANIŞMA MERKEZİ

ERTUĞRULGAZİ MH. DAMLALAR SK. ZENO İŞ MERKEZİ NO:28/8 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

+90 532 1116 636 (neo)

info@neogroupdanismanlik.com

bottom of page