DUYURULAR
28PES01A_ANK-page-001
28PES01A_ANK-page-001

press to zoom
28PES06A_ANK-page-001
28PES06A_ANK-page-001

press to zoom
28PES01A_ANK-page-001
28PES01A_ANK-page-001

press to zoom
1/2
Neo Group Danışmanlık Posta Gazetesinde
Neo Group Consultancy

 

Özel Eğitim Koordinatörümüz Sevinç Yılmaz Posta Gazetesi Eskişehir ekinde haftanın konuğu oldu. "Küçük Dokunuşlarla Büyük Başarılara" adlı köşeye konuşan Yılmaz, eğitim danışmanlığı, koçluk, eğitimci eğitimi, dikkat yönetim programı ve diğer tüm faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi.

Neo Group Danışmanlık Eskişehir Şubesi Açıldı!

Neo Group Consultancy

 

Tüm hizmetleri ile Eskişehir Ofisimiz Başak Pakun Residence 14/36 adresinde açılmıştır.

Sevinç Yılmaz Eskişehir Atayurt Okulları Eğitim Seminerinde!

Neo Group Consultancy

 

Özel Eğitim ve Aile Eğitim Uzmanı Sevinç Yılmaz, anne babaların etkili çocuk gelişimi farkındalığına ulaşabilmeleri için tiyatral bir çalışma tasarımladı. 
Etkili Anne Baba Semineri, katılımcı anne babaların, kendi içlerindeki çocuğu keşfedebilmeleri ve kendi kişisel gelişim farkındalıklarıyla çocukları ve eşleri ile olan ilişkilerinde daha etkili olmalarını amaçlayarak, katılımcılarımızla etkinliklerimiz kapsamında buluştu. Anne ve babalarımız öncelikle kendi derin yolculuğuna çıktı ve çocuklarını özgür bir birey olarak yetiştirmenin stratejilerini eğlenerek öğrendi.
Çocuklarında problem olduğunda çözüm bulmak ve çocuk gelişimi ve eğitimi konularında değerli bilgiler edinmekten mutlu olduklarını dile getiren anne ve babalar bu tür etkinliklerin devam etmesini istediklerini belirtti .

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4
Sevinç Yılmaz Özel Okullar Birliği'nde Eğitim Verdi!

Neo Group Consultancy

 

Türkiye Özel Okullar Birliği Derneğinin Düzenlediği ''Değişen Sistem İçinde Dijital Çağda Okul Öncesi Eğitimi ve Eğitmenleri Konulu Sempozyumda'' yer aldı. Türkiye'nin tüm illerinden katılan eğitimcilerle koordinatörlüğünü ve danışmanlığını yaptığı eğitim kurumlarındaki uygulamalardan örnekleri paylaştı. Okul öncesi eğitim döneminde öğrenme ortamlarının yapılandırılmasında çocuğu etkin kılma konulu sunumunu yapan Sayın Yılmaz, katılımcı eğitimcilere uygulamalar yaptırdı.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/10
NASA tarafından gelistirilen dikkat eksikligi ve dikkat yönetim programı uygulamaları baslıyor!

Sevinç Yılmaz

 

Nasa pilotlarının dikkat ve odaklanma oranlarını artırarak hata riskini sıfıra indirmek için tasarlanan ve beyin dalgalarını kullanan bu teknoloji daha sonra nükleer reaktör çalışanları, askeri pilotlar ve benzeri diğer risk taşıyan meslek gruplarının eğitimi için kullanılmıştır. 

 

Kullandığımız bu sistem 1996’dan beri Amerika’da 1000’den fazla okulda, onbinlerce öğrenme merkezinde, hastanelerde ve psikolojik danışmanlık ofislerinde kullanılmaktadır.

 

Programın eğitim alanındaki uyarlaması uzman eğitmenler tarafından geliştirilmiştir. Kullandığımız dikkat yönetim sistemi, erişilebilen bütün dikkat,hafıza eğitim sistemlerinden, daha uzun süre ve daha fazla insan tarafından kullanılmıştır.

 

Amerika’nın ünlü haber programları olan Good Morning America, NBC News, Woman’s World, the Boston Globe ve daha bir çok ulusal ve uluslararası medya programında konu edilmiştir

  • LinkedIn Basic Black

ADRESLERİMİZ VE İLETİŞİM

BURSA MERKEZ

KONAK MAH. LEFKOŞE CAD. 120.SK. 

OFİS+  KAT:1, NO:3/10   

NİLÜFER/ BURSA

SEVİNÇ YILMAZ AİLE DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

19 MAYIS MAH. DOSTLUK CAD. 27/1

NİLÜFER / BURSA

ESKİŞEHİR ŞUBE

HOŞNUDİYE MAH. İSMET İNÖNÜ(2) CAD. 

BAŞAK PAKUN RESIDENCE  14/36

TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR

MARMARİS ŞUBE

ARMUTALAN MAH. YUNUS NADİ CAD. 

YAYLALI İŞ MERKEZİ 20/7

MARMARİS/MUĞLA

+90 532 1116 636 (neo)

info@neogroupdanismanlik.com